אודות2018-12-30T15:00:03+00:00

אודות המשרד

משרד עורכי הדין רון זילברמן הוקם על ידי עו"ד רון זילברמן במטרה ליצור משרד עורכי דין, אשר שם את מרב הדגש ותשומת הלב על מקצוענות ושירות אישי ללקוח.

המשרד מתמחה בקשת רחבה של נושאים בתחום המקרקעין, המשפט האזרחי והמסחרי, בכדי לתת מענה כולל, מקיף וזמין בתחומי המשפט הבוערים והשכיחים לקהל לקוחותינו בהתאם לצרכיהם מעת לעת.

המשרד מעניק טיפול משפטית אישית, יצירתי ומקצועי ברמות העמקה והבנה גבוהות ביותר. המשרד חרת על דגלו ערכים של שירות איכותי ובלתי מתפשר, שאיפה מתמדת לספק ללקוחות מענה משפטי יצירתי, מהיר ונמרץ, רמת זמינות גבוהה ביותר, ושמירה על קשר הדוק על הלקוחות.

אופיו המיוחד של השירות הניתן על ידי צוות המשרד וההקשבה המלאה לצרכים ולמטרות, מקנים לכל אחד מלקוחות המשרד תחושת ביטחון. תכונה זו גורמת למשרד לבלוט בנוף משרדי עורכי הדין בישראל.

האסטרטגיה העסקית של מתן שירות אישי במסגרת משרד – בוטיק ואיכותי, לצד מעורבות גבוהה (החריגה ביחס למקובל) בכל שלבי העסקאות והטיפול המשפטי – מאפשרים למשרד לשרת בהצלחה קשת רחבה של לקוחות.

בנוסף, ייחודו של המשרד בא לידי ביטוי בניהול של תיקים מורכבים וחריגים בהיקפם, התגייסות למאבק חסר פשרות למען השגת המטרה, וייצוג הלקוח מתוך הבנה עמוקה של צרכיו. ניהול התיקים עבור לקוחות המשרד נעשה תוך יישום מקצועי של היבטים בין-תחומיים, מלווה במחקר מקיף, ירידה מדוקדקת לפרטים, יצירתיות ויוזמה, תוך הקפדה על משפטנות גבוהה ועל כתיבה איכותית ורהוטה.

השותף המייסד

עו"ד רון זילברמן, ראש המשרד, צבר ניסיון רב במהלך שנות עבודתו בכמה מהמשרדים המובילים והמדורגים בישראל. עו"ד רון זילברמן בוגר תואר ראשון L.L.B (בהצטיינות) במשפטים, בוגר סמינר בתחום ההגבלים העסקיים ודיני תחרות עסקית שנערך ב- Pembroke College באוקספורד, לונדון, וכן בוגר הקורס ליישוב סכסוכים בדרכים אלטרנטיביות שנערך באוניברסיטת Cardozo, ניו-יורק ובאוניברסיטת Radford, וירג'יניה.

אני זמין לכם!

מלאו את הפרטים שלכם או חייגו – 052-351-9284

מלאו את הפרטים שלכם או חייגו
052-351-9284

   אני זמין לכם!

   מלאו את הפרטים שלכם או חייגו – 052-351-9284

   מלאו את הפרטים שלכם או חייגו
   052-351-9284

     חייג

     WhatsApp chat